رئیس جمهوری ماداگاسکار: درمان کرونا یک چای معجزه آساست

به گزارش آخرین خبر، رئیس جمهوری ماداگاساکار با این ادعا که یک نوع چای گیاهی بومی در این کشور بیماران کرونا را درمان می نماید، مقابل جمع جرعه ای از این چای نوشید.

رئیس جمهوری ماداگاسکار: درمان کرونا یک چای معجزه آساست

به گزارش آخرین خبر، آندری راجولیانا، مدعی شد که درمان کرونا را یافته است و آزمایش ها با این داروی گیاهی موفقیت آمیز بوده و فعلا دو نفر درمان شده اند.

ایسنا که این خبر را به نقل از سایت شبکه العربیه، منشتر نموده در ادامه می افزاید: راجولینا، رئیس جمهوری ماداگاسکار یک روز پس از کاسته شدن اقدامات مربوط به محدودیت رفت و آمد در سه شهر اصلی این کشور به دلیل انتشار کرونا، به وزراء، دیپلمات ها و روزنامه نگاران گفت: آزمایش ها انجام شد... دو نفر تا به امروز به این روش درمان یافته اند.

او به گیاهی محلی اشاره نمود که علاوه بر آنکه مانع ابتلای افراد به کرونا می گردد، افراد مبتلا را هم درمان می نماید.

رئیس جمهوری ماداگاسکار گفت: نتایج این چای گیاهی در هفت روز قابل مشاهده هستند.

راجولینا با نوشیدن جرعه ای از این چای، شرح داد: اولین نفری خواهیم بود که امروز این دارو را مصرف می نماید تا ثابت کنم این محصول شفابخش است و قاتل نیست.

این داروی نوشیدنی که کرونای ارگانیک نامیده شده، از گیاه درمنه فراوری می گردد. این گیاه پیش از این کارآمدی خود را در درمان مالاریا به اثبات رسانده بود.

هنوز در سطح بین المللی سلامت و کارایی این دارو برای مقابله با کرونا تایید نشده، کما اینکه تا به امروز هیچ داده هایی درباره آزمایش ها و آنالیز های بالینی قبل از فراوری این دارو منتشر نشده است.

پیش از این دانشمندان درباره خطرات داروها و نوشیدنی های گیاهی آزمایش نشده هشدار داده بودند اما رئیس جمهوری ماداگاسکار با رد این اظهارات گفت که این نوشیدنی به بچه ها دانش آموز داده خواهد شد، زیرا که محافظت از ملت ماداگاسکار وظیفه اوست.

با این حال کوشش ها برای یافتن واکسن یا درمان کرونا در میان بسیاری از کشورهای دنیا ادامه دارد، تا شاید بتوان فرایند سریع ابتلا و مرگ و میر بر اثر کووید- 19 را متوقف کرد.

پس از آمریکا و انگلیس، آلمان هم روز چهارشنبه اظهار داشت که شرکت بیونیک که در شهر ماینس این کشور واقع شده است و با شرکت آمریکایی فایزر در ارتباط است، تجارت بالینی خود برای آزمایش اولین واکسن ضد کرونا را شروع می نماید.

منبع: همشهری آنلاین

به "رئیس جمهوری ماداگاسکار: درمان کرونا یک چای معجزه آساست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئیس جمهوری ماداگاسکار: درمان کرونا یک چای معجزه آساست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید