نامجومطلق: احترام زیادی برای تیم الاهلی قائلیم اما 3 امتیاز را می خواهیم

به گزارش آخرین خبر، مجید نامجومطلق، مربی تیم فوتبال استقلال گفت که آبی پوشان در این مسابقه به دنبال سه امتیاز خواهند بود.

نامجومطلق: احترام زیادی برای تیم الاهلی قائلیم اما 3 امتیاز را می خواهیم

به گزارش آخرین خبر، مجید نامجومطلق در نشست خبری پیش از ملاقات تیم فوتبال استقلال مقابل الاهلی عربستان در هفته دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، گفت: قبل از هر چیزی باید بگویم فرهاد مجیدی سرمربی تیم دچار کسالت شده است و نتوانست در نشست خبری شرکت کند. بازی مسئله ای با تیم الاهلی که یکی از تیم های خوب عربستان است، داریم، اما استقلال شرایط خوبی دارد.

وی در ادامه اضافه کرد: با وجود اینکه بازیکنان مصدوم زیادی داریم، اما آنقدر از نظر کیفیت فنی بازیکنان در سطح بالایی هستند که می توانند جای بازیکنان مصدوم را پر نمایند. با انگیزه ای که بین بازیکنان وجود دارد، برای سه امتیاز وارد زمین می شویم و امیدواریم این اتفاق بیفتد.

مربی تیم فوتبال استقلال اظهار داشت: احترام زیادی برای تیم الاهلی قائل هستیم و می دانیم تیم باکیفیتی است، اما ما استقلال هستیم، دو بار قهرمان آسیا شده و دو فینال دیگر در آسیا حضور داشته ایم و جزو تیم های پرافتخار در لیگ قهرمانان آسیا هستیم و فردا نیز مقابل الاهلی بازی خوبی را به نمایش می گذاریم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "نامجومطلق: احترام زیادی برای تیم الاهلی قائلیم اما 3 امتیاز را می خواهیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نامجومطلق: احترام زیادی برای تیم الاهلی قائلیم اما 3 امتیاز را می خواهیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید