کار سخت تیم ملی فوتسال، ناکامی های فوتسال را از یاد ببر

به گزارش آخرین خبر، سال 2019 برای فوتسال ایران با ناکامی در دو تورنمنت مهم همراه بود اما این دو ناکامی را باید تیم ملی بزرگسالان ایران به باد فراموشی بسپارد.

کار سخت تیم ملی فوتسال، ناکامی های فوتسال را از یاد ببر

به گزارش آخرین خبر، فوتسال ایران همواره در آسیا سرآمد بوده و اگر هم ناکامی ای اتفاق افتاده، به شکل مقطعی ایجاد شده و به سرعت جبران شده است اما در سال 2019 تیم های فوتسال ایرانی در دو تورنمنت آسیایی طعم ناکامی را چشیدند. در فوتسال زیر 20 سال آسیا که ایران میزبان آن بود به مقام سومی رسیدیم و در مسابقات جام باشگاه های آسیا هم نتوانستیم از عنوان قهرمانی خود دفاع کنیم تا خیلی ها زنگ خطر را برای فوتسال ما به صدا در بیاورند. با این حال همه امیدهای فوتسال ما به تیم تحت راهنمایی ناظم الشریعه است. تیمی که در سال های اخیر سلطه خود بر فوتسال آسیا را به رخ کشیده و حتی تنه به تنه قدرت های جهانی زده حالا نه تنها با هدف کسب مجدد عنوان قهرمانی آسیا به این رقابت ها پای خواهد گذاشت بلکه در نخستین هفته های سال 2020 برای به فراموشی سپردن ناکامی های فوتسال ایران در سال 2019 برنامه دارد.

تیم ملی فوتسال تا الان و با وجود لغو بعضی برنامه های آماده سازی، طبق برنامه سرمربی تیم پیش رفته و هم چنان نیز شانس اصلی و نخست قهرمانی آسیاست. با توجه به این که مسابقات پیش رو، انتخابی جام جهانی 2020 نیز خواهد بود عملا حساسیت بازی ها برای تیم کشورمان دو چندان خواهد شد و ناظم الشریعه باید از همین الان برنامه ریزی ویژه ای برای بازی های فوتسال قهرمانی 2020 آسیا که در ترکمنستان برگزار می گردد داشته باشد تا تیم کشورمان با تمام قوا و قدرت در این مسابقات به افتخار آفرینی بپردازد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "کار سخت تیم ملی فوتسال، ناکامی های فوتسال را از یاد ببر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کار سخت تیم ملی فوتسال، ناکامی های فوتسال را از یاد ببر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید